Salg

Hans Arne Aardal
Markedssjef Home & Kitchen
Mobil: +47 481 56 984
hans.arne.aardal@hpschou.no

Tor Erik Gjerdevik
Distrikssjef Vestlandet
Mobil: +47 900 59 573
tor.erik.gjerdevik@hpschou.no

Kjell Syvertsen
Distrikssjef Øst- og Sørlandet
Mobil: +47 901 07 799
kjell.syvertsen@hpschou.no

Ole Martin Christensen
Distriktssjef Østlandet
Mobil: +47 489 90 823
ole.martin.christensen@hpschou.no

Leif Nygård
Distriktssjef Vest- og Sørlandet
Mobil: +47 900 69 416
Leif.Nygard@hpschou.no

Logo HP Schou white
Besøksadresse:
Møllevegen 5,
4353 Klepp Stasjon
Postadresse:
HP Schou AS,
Postboks 198,
4301 Sandnes
Organisasjonsnummer:
977 084 709
Telefon:
+47 51 68 65 00
Faks:
51 67 10 10
Ordrefaks:
800 32 002 
E-post Ordre: 
ordre@hpschou.no

HMS-datablad, bruksanvisninger

HP Schou har opprette et eget nettsted som butikker og kunder kan oppsøke og finne HPS-datablad, bruksanvisninger og annen informasjon om produktene som HP Schou AS selger. Adressen skal være enkel å huske: www.brukerhjelp.no 
Grønt Punkt
Medlem av Grønt Punkt Norge
renas white
Tilsluttet av Rena AS